Znajdź rozkaz

Rozkaz L. 11/2017 z dnia 9 września 2017 r.

Warszawa, 09.09.2017 r.

Związek Harcerstwa Polskiego 

Komendant Hufca ZHP Warszawa 

Praga Północ im. Wigierczyków

Rozkaz L.11/2017

 1. Zarządzenia i informacje
  1. 2.Informacje
   1. 2.1.Informuję o uchwałach podjętych przez Komendę Chorągwi Stołecznej ZHP:

Nr 58/III/2017 z dnia 26 czerwca 2017 r. w sprawie określenia liczby delegatów wybieranych w poszczególnych hufcach i stworzenia rejonów hufców na XL Zjazd ZHP;

Nr 59/III/2017 z dnia 30 czerwca 2017 r. w sprawie zwołania zbiórek wyborczych rejonów hufców w celu wyboru delegatów na Zjazd ZHP;

 1. 2.2.Informuję o uchwałach podjętych przez Komendę Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków:

Nr 4 z dnia 09 września 2017 r. w sprawie zwołania Zjazdu Sprawozdawczego Hufca 13. Inne

 1. 1.Informuję, że zgodnie uchwałą 59/III/2017 Komendy Stołecznej ZHP zbiórka wyborcza dla rejonu 5 (hufce: Wołomin, Ząbki, Zielonka, Warszawa-Praga-Północ) odbędzie się dnia 30.09.2017 r. Zgodnie z uchwałą 58/III/2017 r. Komendy Stołecznej ZHP w czasie zbiórki wybranych zostanie 2 delegatów,
 2. 2.W załączniku przekazuję listę osób z czynnym prawem wyborczym obowiązującą dla zbiórki wyborczej oraz Zjazdu Hufca,
 3. 2.Informuję, że czynne prawo wyborcze na zbiórce wyborczej oraz Zjeździe Hufca mają członkowie ZHP pełniący funkcje instruktorską na dowolnym szczeblu organizacji, a mający przydział służbowy do tego hufca, którzy mają opłaconą składkę członkowską,
 4. 3.Wnioski w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników Zjazdu z głosem decydującym należy zgłaszać do Komendanta Hufca. Wnioski należy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dołączając potwierdzenie opłacenia podstawowej składki członkowskiej za II kwartał 2017 r. oraz informację o numerze i dacie wydania rozkazu powołującego na aktualnie pełnioną funkcję instruktorską.

Czuwaj!

hm. Przemysław Łaciński

Komendant Hufca 

Ostatnio zmieniany niedziela, 10 wrzesień 2017 18:39

Pobierz załącznik:
Do góry

ROHiS

banerziel2

Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Ta witryna używa ciesteczek. Dzięki nim witryna ma pełną funkcjonalność i przewidziane udogodnienia. Używając tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na twoim komputerze.

Zobacz dokument: Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Zablokowałeś/-aś ciasteczka. Możesz zmienić tę decyzję.

Zezwoliłeś/-aś na zapisywanie ciesteczek na swoim komputerze. Możesz cofnąć tę decyzję.