Znajdź rozkaz

Rozkaz L.3/2018 z dnia 15 kwietnia 2018 r.

Warszawa, 14 kwietnia 2018 r.

Rozkaz L.3/2018

1. Zarządzenia i informacje

1.3. Informacje
1.3.1. Informuję, że Komenda Hufca podjęła Uchwałę nr 2 z dnia 11 kwietnia 2018 r. w sprawie zwołania Zjazdu nadzwyczajnego Hufca na dzień 13 maja 2018 r.
1.3.2. Informuję, że Komisja RewizyjnaHufca podjęła Uchwałę nr 1 z dnia 9 kwietnia 2018 r. w sprawie zwołania Zjazdu nadzwyczajnego Hufca.

13. Inne

13.1. Informuję, że zgodnie uchwałą 72/III/2018 Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP w czasie Zjazdu nadzwyczajnego Hufca wybranych zostanie 4 delegatów na Zjazd Chorągwi Stołecznej ZHP.

13.2. W załączniku publikuję listę uczestników Zjazdu nadzwyczajnego Hufca z głosem decydującym.

13.3. Informuję, że zgodnie z § 37 ust. 1 Statutu ZHP czynne prawo wyborcze na Zjeździe Hufca mają członkowie ZHP pełniący funkcje instruktorską, którzy opłacili podstawową składkę członkowską. Czynne prawo wyborcze na zjazdach hufców mają również członkowie ZHP będący instruktorami, którzy pełnią funkcję przybocznego w drużynie bądź gromadzie.

13.4. Wnioski w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników Zjazdu z głosem decydującym należy zgłaszać do Komendanta Hufca. Wnioski należy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dołączając potwierdzenie opłacenia podstawowej składki członkowskiej za I kwartał 2018 r. oraz informację o numerze i dacie wydania rozkazu powołującego na aktualnie pełnioną funkcję instruktorską lub na funkcję przybocznego w drużynie lub gromadzie.

13.5. Z uwagi na brak siedziby Hufca, informacja o zwołaniu Zjazdu nadzwyczajnego Hufca, jego terminie, lista uczestników zjazdu z głosem decydującym wraz z pełnioną przez nich funkcją oraz informacja o celu jego zwołania zostanie wywieszona w siedzibie Chorągwi Stołecznej ZHP.

13.6. Informuję o konieczności sprostowania Rozkazu L.1/2018 poprzez usunięcie z niego informacji zawartych w pkt 13.4 i 13.5. W imieniu swoim i Biura Hufca przepraszam za powstałe omyłki.

13.7. Informuję o zmianie poziomu metodycznego 64 Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej "Fregata" na 64 Warszawską Wodną Drużynę Harcerzy Starszych "Fregata".

 

Czuwaj!


/-/ hm. Przemysław Łaciński

Ostatnio zmieniany niedziela, 15 kwiecień 2018 20:06

Do góry

ROHiS

banerziel2

Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Ta witryna używa ciesteczek. Dzięki nim witryna ma pełną funkcjonalność i przewidziane udogodnienia. Używając tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na twoim komputerze.

Zobacz dokument: Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Zablokowałeś/-aś ciasteczka. Możesz zmienić tę decyzję.

Zezwoliłeś/-aś na zapisywanie ciesteczek na swoim komputerze. Możesz cofnąć tę decyzję.