Rozkaz L.6/2018 z dnia 25 maja 2018 r.

Warszawa, 25.05.2018 r.

Rozkaz L. 6/2018

1. Zarządzenia i informacje

1.1. Zarządzenia

1.1.1. Zwołuję Zlot Hufca „W sercu puszczy” w dniach 8-10 czerwca 2018 r. Zachęcam wszystkie jednostki Hufca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

1.2. Informacje

1.2.1 Informuję, że Komenda Hufca podjęła Uchwałę nr 3 z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie Dodatkowej Składki Członkowskiej Zadaniowej na organizację Zlotu Hufca. Uchwała stanowi załącznik nr 1 do niniejszego rozkazu.

2.2. Mianowania w komendzie hufca

2.2.1. Powołuję zespół ds. organizacji Zlotu Hufca „W sercu puszczy" w składzie:

• Bartosz Romaniuk- komendant zlotu,
  • dh Łukasz Lewandowski - oboźny,
  • dh Paweł Możdżyński - kwatermistrz,
  • Agnieszka Łukowska - programowiec.

2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów

2.3.1. Rozwiązuję Komendę Kursu Przewodnikowskiego „ISKRA” w składzie:

• Magdalena Dąbrowska (SOKK/46/2015),
  • Marta Łopacińska (BOKK/1087/2017),
  • Alicja Lewandowska,
  • Daniel Iwanicki.

Dziękuje wszystkim organizatorom za zaangażowanie w przygotowanie kadry hufca do wstąpienia na ścieżkę instruktorską. Atmosfera, którą stworzyliście oraz poziom prowadzonych zajęć jest godny podziwu.

1. Gromady, drużyny

3.2.1. Na wniosek komendanta Szczepu 17 WDHiGZ im. Jakuba Jasińskiego zamykam z wynikiem negatywnym okres próbnego oraz rozwiązuje 17 WDH "Próbna".

3.3.1. Zwalniam z funkcji drużynowej 71 WDH „Adsum”  pwd. Marię Ramus.

Marysiu dziękuję Ci za 3 lata służby pełnej przygód. Kończy się piękny rozdział w Twoim życiu. Życzę Ci dalszych możliwości do samorealizacji.

3.3.2. Mianuję na funkcję drużynowego 71 WDH „Adsum” pwd. Adriana Rejniaka.

Adrianie przed Tobą ogromne wyzwanie. Przejmujesz drużynę po wzorowej drużynowej. Wierzę w Twoją wytrwałość i życzę samych sukcesów.

1. Mianowania instruktorów

7.1. Zamknięcia próby na stopień przewodnika/przewodniczki

7.1.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 11 maja 2018 r. zamykam próbę, przyznaję stopień przewodnika/przewodniczki i dopuszczam do złożenia zobowiązania instruktorskiego:

• druha Macieja Chruściela ćw. (72 WDH „Bukowina”) - opiekun hm. Marcin Miłko HR,
  • druhnę Magdalenę Furman HO (HWDW „Bojkot”) - opiekunka phm. Weronika Szatkowska.

7.2. Otwarcia próby na stopień przewodnika/przewodniczki

7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 11 maja 2018 r. otwieram próbę na stopień przewodnika/przewodniczki:

• druhowi Radosławowi Relidzyńskiemu (72 WDH „Bukowina”) - opiekun phm. Daniel Iwanicki,
  • druhnie Urszuli Zuziak (72 WGZ „Niedźwiedzia Gawra”) - opiekun hm. Michał Cyrkunowicz.

7.4. Otwarcia próby na stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni

7.4.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 11 maja 2018 r. otwieram próbę na stopień podharcmistrza druhowi Piotrowi Sikorskiemu HO (351 WDH „Ashanti”) - opiekun hm. Marcin Miłko HR.

7.5. Przyjęcie w poczet instruktorów

7.5.1. Z dniem 11 lipca 2017 r. przyjmuję przewodnika Jakuba Jasińskiego w poczet instruktorów ZHP - opiekun hm. Robert Borzecki.

7.5.2. Z dniem 11 maja 2018 r. przyjmuję przewodniczkę Różę Wieczorek w poczet instruktorów ZHP - opiekun phm. Bartosz Romaniuk.

1. Przydział służbowy

9.1 Uzyskanie przydziału służbowego przez członka zwyczajnego ZHP

9.1.1 Przydział służbowy do Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków otrzymuje dh. Agnieszka Łukowska.

1. Wystąpienia instruktorów, skreślenia z listy członków, ustanie oraz przywrócenieczłonkostwa

10.1. Podaję do wiadomości, że w związku z uregulowaniem podstawowej składki członkowskiej, z dniem 17 maja 2018 r. dh. Aleksandrze Jumerow zostaje przywrócone członkostwo w ZHP wraz z przywróceniem pełnionych funkcji.

/-/ phm. Bartosz Romaniuk

Ostatnio zmieniany niedziela, 27 maj 2018 17:45