Znajdź rozkaz

Rozkaz LS.1/2018 z dnia 10 listopada 2018 r.

Warszawa, 10.11.2018 r.

Rozkaz LS.1/2018

„Nad ranem 11-go listopada stanęły na placu Trzech Krzyży trzy kompanie zmobilizowanych harcerzy. Niepodległość́ Polski, o którą̨walczyły i modliły się̨pokolenia, staje się̨faktem z chwilą, gdy w listopadowy poranek zjawia się̨na ulicach stolicy siwy strzelecki mundur Komendanta.”

  1. T. Musioł

Dziś jesteśmy świadkami zwieńczenia wspaniałego stulecia. Żyjemy w wolnym kraju, w którym bez przeszkód możemy zgłębiać i rozwijać polską kulturę, podróżować od morza do Tatr, uczęszczać do polskich szkół i uniwersytetów oraz troszczyć się o obecne i przyszłe pokolenia Polaków.  

Wszyscy tutaj będziemy tworzyć nowe stulecie niepodległej, suwerennej Polski. Jako stutysięczna organizacja mamy znaczący wpływ na to jaka będzie nasza ojczyzna w przyszłości. Niech nasz osobisty przykład poprowadzi za nami innych dla dobra tej Polski, którą mamy zawsze w sercu.

  1. Hufiec

2.2. Mianowania w komendzie hufca 

2.2.1. Mianuję pwd. Filipa Markosa pełnomocnikiem ds. HALiZ z dniem 10 listopada 2018 r.

  1. Gromady, drużyny

3.3. Zwolnienia i mianowania drużynowych 

3.3.1. Zwalniam z funkcji drużynowej 73 WDH „Próbna” pwd. Emilię Łacińską.

3.3.2. Mianuję na funkcję drużynowego 73 WDH „Próbna” dh. Karola Wardaka.

Karolu życzę Ci dużo sukcesów na Twojej instruktorskiej ścieżce. Przejmujesz tę drużynę po wybitnej instruktorce naszego hufca. Bycie harcerskim wychowawcą to ogromny zaszczyt, ale również ogromna odpowiedzialność.

3.3.3. Zwalniam z funkcji 62 WDH „Wyssogota” phm. Agnieszkę Kierzkowską.

3.3.4. Mianuję na funkcję drużynowego 62 WDH „Wyssogota” dh. Jakuba Żurka.

 

  1. Inne

13.1. Dziękuję phm. Danielowi Iwanickiemu za zorganizowanie zbiórki polowej hufca „Pod błękitnym niebem”. Zwłaszcza za przyłożenie dużej wagi do podsumowania wydarzenia w celu wyciągnięcia wniosków na przyszłość. 

13.2. W imieniu komendanta zbiórki polowej hufca chciałbym przekazać podziękowania dla:

- pwd. Martyny Morawskiej za terminowość, świetną komunikację i wspaniałą współpracę,

- dh. Patrycji Szczęsnej za przygotowanie gry dla kadry hufca,

- pwd. Karolinie Bińkowskiej za organizację gry zuchowej,

- pwd. Zuzannie Waniek za organizacje gry harcerskiej,

- dh. Pawłowi Możdżyńskiemu za wsparcie logistyczne i transportowe.

Czuwaj!

/-/ phm. Bartosz Romaniuk

Komendant Huf

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 listopad 2018 14:31

Do góry

ROHiS

banerziel2

Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Ta witryna używa ciesteczek. Dzięki nim witryna ma pełną funkcjonalność i przewidziane udogodnienia. Używając tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na twoim komputerze.

Zobacz dokument: Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej UE

Zablokowałeś/-aś ciasteczka. Możesz zmienić tę decyzję.

Zezwoliłeś/-aś na zapisywanie ciesteczek na swoim komputerze. Możesz cofnąć tę decyzję.