Rozkaz L.12/2015 z dnia 24 października 2015 r.

Warszawa, 24 października 2015 r.

Hufiec Warszawa

Rozkaz L. 12/2015

3. Drużyny

3.2.1. Zamykam okres próbny i tym samym przyjmuję w poczet drużyn hufca drużynę próbą działającą przy Sp.nr 118 im Przyjaciół Mazowsza, ul. Leszczynowa 5 w Warszawie. Nadaję jej nazwę Poszukiwacze Eldorado, nr 273 oraz barwy żółto czarne.

8. Zaliczanie służby instruktorskiej

8.1 Zaliczam służbę instruktorską za okres od 1 września 2015 do 31 sierpnia 2015 następującym druhnom i druhom:
1. hm. Agata Kunowska
2. hm. Agata Kunicka
3. hm. Piotr Nasiadko
4. hm. Zbigniew Oszczak
5. pwd. Ewelina Nasiadko
6. pwd. Elżbieta Sendecka
7. pwd. Paulina Krzemińska

13. Zaliczanie

13.1. Na wniosek Kapituły Hufca przyznaję stopień Harcerza Orlego druhowi Jakubowi Raczko.

13.2. Na wniosek Kapituły Hufca przyznaję stopień Harcerza Rzeczpospolitej druhowi Marcinowi Miłko.

hm. Michał Cyrkunowicz