Rozkaz L.16/2015 z dnia 6 grudnia 2015 r.

Warszawa, 6 grudnia 2015 r.

Rozkaz L. 16/2015

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Zwalniam z ważnością od dnia 24 października 2015r. z pełnienia obowiązków w Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich następujące druhny i druhów:
− hm. Przemysław Łaciński - przewodniczący,
− hm. Paulina Soliwoda – zastępca przewodniczącego,
− hm. Robert Borzecki - członek,
− hm. Sylwia Małkowska - członek,
− hm. Magdalena Michalak - członek,
− phm. Aleksandra Skrobol - członek.
2.1.2. Zwalniam z ważnością od dnia 24 października 2015r. z pełnieniem obowiązków w Hufcowym Zespole Kadry Kształcącej następujące druhny i druhów:
− hm. Paulina Soliwoda – przewodnicząca,
− hm. Ewa Sidor - członek,
− phm. Marcin Miłko - członek,
− phm. Iga Wymysłowska - członek.
Dziękuję członkom Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich oraz Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej za włożony wkład w wspieranie rozwoju instruktorów naszego hufca, życzę Wam satysfakcji w dalszej służbie instruktorskiej.
2.1.3. Zwalniam z ważnością od dnia 24 października 2015r. z pełnienia obowiązków w Hufcowym Zespole Kwatermistrzowskim następujące druhny i druhów:
− hm. Przemysław Łaciński – szef Zespołu,
− pwd. Kamila Wesołowska – zastępca szefa Zespołu,
− pwd. Bartosz Romaniuk – członek,
− dh. Filip Markos – członek,
− dh. Michał Wasilewski – członek.
Dziękuję Wam za zaangażowanie w pracę włożoną w utrzymanie sprzętu hufca oraz sprawne przygotowanie sprzętu do tegorocznej akcji letniej.

2.2. Mianowania w komendzie hufca
2.2.1 Mianuję z dniem 06 grudnia 2015r. następujące druhny i druhów na członków Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich:
− hm. Przemysław Łaciński – przewodniczący,
− hm. Sylwia Małkowska – zastępca przewodniczącego,
− hm. Robert Borzecki – członek,
− hm. Sławomir Postek – członek,
− phm. Mariusz Borzecki - członek,
− phm. Marcin Miłko - członek,
− phm. Mirosław Prokop - członek.
2.2.2. Mianuję druhnę phm. Magdalenę Świętochowską na funkcję pełnomocnika komendanta hufca ds. Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej.

5. Szczepy, związki drużyn

5.3. Zwolnienia i mianowania w szczepach i związkach drużyn
5.3.1. Zwalniam druhnę podharcmistrzynię Barbarę Karaśkiewicz z funkcji komendantki szczepu 71 WDHiGZ im. Pułku AK Baszta.
Dziękuję Ci za lata służby na funkcji, za pracę włożoną w rozwój szczepu i wspieranie jego kadry oraz gratuluję wychowania godnej następczyni.
5.3.2. Mianuję druhnę przewodniczkę Patrycję Hawryluk na funkcję komendantki szczepu 71 WDHiGZ im. Pułku AK Baszta. Życzę Ci satysfakcji z pełnionej służby.

pwd. Katarzyna Murawska HR