Rozkaz L.18/2015 z dnia 18 grudnia 2015 r.

Warszawa, 18 grudnia 2015 r.

Rozkaz L. 18/2015

3. Drużyny

3.3.1.Zwalniam druhnę Agatę Alberską z funkcji drużynowej 84 WGZ Akademia Pana Kleksa. Dziękuję Ci Agato za zaangażowanie jakie włożyłaś w prowadzenie gromady, mam nadzieję, że będziesz służyć radą i wsparciem nowej drużynowej.
3.3.2. Mianuję druhnę Małgorzatę Pysiak na funkcję drużynowej 84 WGZ Akademia Pana Kleksa. Małgosiu życzę Ci powodzenia na nowo objętej przez Ciebie funkcji i wierzę, że dzięki zaangażowaniu i postawie jaką prezentujesz, uda Ci się zrealizować swoje założenia.

7. Mianowania

7.1. Zamknięcia próby na stopień przewodniczki/przewodnika
7.1.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 14 grudnia 2015 r. zamykam próbę, przyznaję stopień przewodnika i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego druha Jakuba Żychowicza (73 WDHiGZ). Opiekun próby: hm. Przemysław Łaciński.
7.1.2. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 14 grudnia 2015 r. zamykam próbę, przyznaję stopień przewodnika i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego druhnę Zuzannę Waniek (64 WDH). Opiekun próby: hm. Robert Nasiadko.

7.2. Otwarcie próby na stopień przewodniczki/przewodnika
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 14 grudnia 2015 r. otwieram próbę na stopień przewodnika dh. Cezarowi Zagajewskiemu (17 WDHiGZ). Opiekun próby: phm. Michał Kazem-Bek.
7.2.2. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 14 grudnia 2015 r. otwieram próbę na stopień przewodnika dh. Pawłowi Możdżyńskiemu (73 WDHiGZ). Opiekun próby: hm. Przemysław Łaciński.

7.4. Otwarcie próby na stopień podharcmistrzyni/podharcmistrza
7.4.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 14 grudnia 2015 r. otwieram pwd. Bartoszowi Romaniukowi próbę na stopień podharcmistrza. Opiekun: hm. Robert Borzecki.

pwd. Katarzyna Murawska HR