Rozkaz Specjalny LS.1/2016 z dnia 9 kwietnia 2016 r.

Warszawa, 9 kwietnia 2016r.

Rozkaz specjalny LS. 1/2016

3. Drużyny

3.2.1. Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca drużynę harcerską specjalnościową działającą przy Szkole Podstawowej nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie. Nadaję jej numer 64, barwy żółto czerwono granatowe i nazwę Warszawskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej „Fregata”.

3.3. Zwolnienia i mianowania drużynowych.
3.3.1. Zwalniam druhnę pwd. Justynę Zdzieborską (z d. Kłos) z funkcji drużynowej 64 WDH „Skaut”. Dziękuję Ci Justyno za zaangażowanie i pracę, jaką włożyłaś w prowadzenie jednostki i wiem, że będziesz dla przyszłej drużynowej bardzo dużym wsparciem. Życzę Ci również powodzenia na nowo obranej drodze, jaką sobie wytyczyłaś.
3.3.2. Mianuję druhnę samarytankę Różę Wieczorek na funkcję drużynowej 64 WDH „Skaut”. Wyznaczam jednocześnie druhnę pwd. Justynę Zdzieborską (z d. Kłos) na funkcję opiekuna drużyny. Różo życzę Ci wytrwałości oraz satysfakcji na nowo objętej funkcji drużynowej, jak również życzę Ci, aby zapał, który masz w sobie nigdy Cię nie opuścił.

Ostatnio zmieniany wtorek, 12 kwiecień 2016 20:01