Rozkaz L.5/2016 z dnia 23 kwietnia 2016 r.

Warszawa, 23 kwietnia 2016 r.

Rozkaz L. 5/2016

3. Drużyny

3.2.1. Na wniosek Komendanta Szczepu 73 WDHiGZ Grot otwieram okres próbny drużynie harcerskiej działającej przy Szkole Podstawowej nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2 w Warszawie.

3.3.1. Na wniosek Komendanta Szczepu 73 WDHiGZ Grot mianuję druhnę pwd. Emilię Skrzypińską na funkcję drużynowej próbnej drużyny harcerskiej działającej w szczepie 73 WDHiGZ Grot.
3.3.3. Na wniosek Komendanta Szczepu 84 WDHiGZ Knieja, zwalniam druhnę Katarzynę Mordak z funkcji drużynowej 84 WDH Dąbrowa. Kasiu, dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie w pełnieniu funkcji drużynowej i w prowadzeniu drużyny.
3.3.4. Na wniosek Komendanta Szczepu 84 WDHiGZ Knieja, mianuję druha Jakuba Ejduka na funkcję drużynowego 84 WDH Dąbrowa. Kuba, gratuluję Ci nowo objętej funkcji drużynowego i życzę Ci, aby nowa funkcja dała Ci wiele satysfakcji.