Rozkaz L.7/2016 z dnia 10 czerwca 2016 r.

Warszawa, 10 czerwca 2016r.

Rozkaz L. 7/2016

Wyjątki z rozkazu Komendanta Chorągwi ‐ Rozkaz L.6/2016 z dn. 31 maja 2016r.
Wyjątki z Rozkazu Naczelnika ZHP L.3/2016 z dnia 30.04.2016r.
11.3. Pochwały
11.3.1. Serdecznie dziękuję i udzielam pochwały za zaangażowanie oraz wkład w kształcenie harcerskich liderów poprzez organizację kursu „Lider po liderze 2016”, Druhnom i Druhom:
‐ hm. Sławomirowi POSTKOWI – Chorągiew Stołeczna,
‐(...).
Podaję do wiadomości składy zespołów powołanych uchwałami Głównej Kwatery ZHP:
Zespół ds. ewaluacji Strategii Rozwoju ZHP na lata 2012‐2017
‐ (...),
‐ hm. Sławomir POSTEK – Chorągiew Stołeczna.
‐ (...).

hm. Małgorzata Sinica

4. Rozwiązania i powołania sztabów, komisji, komend kursów
4.3. Rozwiązywanie i powoływanie komend kursów
4.3.1. Powołuję z dniem 19 maja 2016 r. komendę Kursów Wychowawców i Kierowników Wypoczynku w składzie:
‐ hm. Magdalena DĄBROWSKA SOKK/45/2015 (Hufiec Warszawa‐Praga Północ) – komendantka;
‐ phm. Magdalena ŚWIĘTOCHOWSKA (Hufiec Warszawa‐Praga Północ) – zastępczyni komendantki.

Czuwaj! /‐/

hm. Paulina GAJOWNIK

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Na wniosek zainteresowanego, zwalniam z dniem 07 czerwca 2016r., z pełnienia obowiązków członka Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich Druha hm. Sławomira Postka.
Sławku bardzo dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie w pracę Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich oraz Twój wkład we wpieranie rozwoju Instruktorów naszego Hufca.
2.2. Mianowania w komendzie hufca
2.2.1. W celu zapewnienia ciągłości i poprawności pracy Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich, na okres do końca sierpnia 2016r., mianuję na funkcję Zastępcy Przewodniczącego Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich Druha hm. Roberta Borzeckiego.

Ostatnio zmieniany czwartek, 16 czerwiec 2016 15:10