Rozkaz L.8/2016 z dnia 16 czerwca 2016 r.

Warszawa, 16 czerwca 2016r.

Rozkaz L. 8/2016

2.4. Powołanie klubów
2.4.1. Powołuje na funkcję Szefa Harcerskiego Klubu Specjalnościowego Harcerskiej Służby Zabezpieczenia REVERS dh. przewodnika Jakuba Żychowicza HO.
2.4.2. Powołuje przy Hufcu Harcerski Klub Specjalnościowy Harcerskiej Służby Zabezpieczenia REVERS (skrót: HKS HSZ REVERS) i powołuje na funkcje:
‐ Zastępcy Szefa Klubu ‐ ćw. Karola Wardaka,
‐ Szefa Wyszkolenia Specjalnościowego ‐ pwd. Piotra Murawskiego HR
‐ Szefa Wyszkolenia Sprawnościowego ‐ pwd. Jakuba Wróblewskiego HR
‐ Sekretarza ‐ sam. Olgę Samoraj
‐ Kwatermistrza ‐ odkr. Marcina Sadowskiego.

7. Mianowania instruktorów

7.5.1. Z dniem 20 lipca 2014r. przyjmuję przewodniczkę Sylwię Celińską w poczet instruktorów ZHP.

9. Przydział służbowy

9.3. Informuję o zmianie przydziału służbowego z dniem 01 czerwca 2016r. pwd. Jakuba Wróblewskiego HR z Hufca ZHP Zgierz ‐ Chorągiew Łódzka do Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków ‐ Chorągiew Stołeczna

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. Udzielam pochwały, za pomoc w przeprowadzeniu parafialnego kursu pierwszej pomocy organizowanego przy parafii św. Rodziny na Zaciszu, następującym druhnom i druhom:
‐ pwd. Jakubowi Żychowiczowi ‐ 73 WDHS Trzeci Biegun,
‐ Patrycji Szczęsnej ‐ 72 WDH Bukowina,
‐ Wiktorii Goźlińskiej ‐ 73 WDHS Trzeci Biegun,
‐ Maciejowi Chruścielowi ‐ 72 WDH Bukowina,
‐ Radkowi Relidzyńskiemu ‐ 72 WDH Bukowina,
‐ Karolowi Wardakowi ‐ 73 WDHS Trzeci Biegun,
‐ Marcinowi Sadowskiemu ‐ 73 WDHS Trzeci Biegun.

12.2. Udzielam pochwały dh. przewodniczce Justynie Zdzieborskiej, za zajęcie trzeciego miejsca w ramach konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na pracę naukową poświęconą tematyce harcerskiej, w kategorii praca Licencjacka: Justyna Zdzieborska „Projekt starszoharcerski w środowisku lokalnym” – nagroda III stopnia.
Justyna jestem pełna podziwu dla Twojej osoby, wytrwałości oraz umiejętności spajania rozwoju instruktorskiego, zawodowego z życiem rodzinnym

Ostatnio zmieniany piątek, 17 czerwiec 2016 11:38