Rozkaz specjalny LS.3/2016 z dnia 30 czerwca 2016 r.

Warszawa, 30 czerwca 2016r.

Rozkaz specjalny LS. 3/2016

Druhny i Druhowie!

W dniu 20 czerwca po długiej chorobie zmarł phm. JACEK ZAJDOWSKI-SUSKA „Pajda” HR drużynowy 285 WDH „Giewont”, a następnie 317 WDH „Giewont” w latach 1995-2000, szef hufcowego klubu specjalnościowego (górskiego) „Giewont” w latach 2000-2004, organizator wielu doskonałych obozów wędrownych krajowych i zagranicznych oraz zimowisk (I miejsce we współzawodnictwie hufca w HAZ 1996), członek hufcowej kapituły stopni starszoharcerskich i wędrowniczych, w 1998 wybrany na komendanta Ruchu Programowo-Metodycznego „Unia Harcerska”.

Ślicznie grał na gitarze i organizował najbardziej znane akcje „Znicz” pod Cmentarzem Bródnowskim.

Cześć Jego Pamięci!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 1 lipca o godz. 10.30 na Cmentarzu Komunalnym Północnym w sali B.

Najbliższym Druha phm. Jacka składamy wyrazy głębokiego współczucia.