Rozkaz L.10/2016 z dnia 30 września 2016 r.

Warszawa, 30 września 2016r.

Rozkaz L. 10/2016

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Zwalniam z pełnienia obowiązków w Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich następujące Druhny i Druhów:
− hm. Przemysław Łaciński - przewodniczący,
- hm. Sylwia Małkowska - zastępca przewodniczącego,
− hm. Paulina Soliwoda – członek,
− hm. Robert Borzecki - członek,
− hm. Mirosław Prokop - członek,
- hm. Maciej Czapski - członek,
- phm. Barbara Karaśkiewicz - członek,
- phm. Marcin Miłko - członek,
- phm. Mariusz Borzecki - członek.
Dziękuję Wam za poświęcony czas i Wasze zaangażowanie w wspieranie rozwoju obecnych oraz przyszłych instruktorów naszego hufca.

2.3. Powołania i rozwiązania sztabów, komisji, komend kursów:
2.3.1. Z dniem 17 września 2016r. powołuję:

1) Komendę Kursu Przewodnikowskiego “GROW” w składzie:
- phm. Marcin Miłko BOKK /730/2014 - Komendant szkolenia
- phm. Anna Pruś
- pwd. Elżbieta Sendecka
- pwd. Kamila Wesołowska

2) Komendę Akademii Zielonego Sznura, w składzie:
- pwd. Elżbieta Sendecka
- pwd. Barbara Murdza
- pwd. Alicja Lewandowska
- pwd. Michał Karwowski

3. Drużyny

3.2.1. Zamykam okres próbny i przyjmuję w poczet drużyn hufca drużynę harcerską działającą przy Szkole Podstawowej nr 344 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego w Warszawie, ul. Erazma z Zakroczymia 15 i nadaję jej numer 71, barwy czarno granatowo białe i nadaję nazwę 71 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej “Adsum”
3.2.2. Z dniem 13 września 2016r. na wniosek Komendantki Szczepu phm. Magdaleny Mędrzyckiej rozwiązuję gromadę 273 WGZ “Warszawskie Syrenki”. Członkom gromady zalecam przejście do gromady 273 WGZ “Poszukiwacze Eldorado” .

3.3.1. Zwalniam druhnę Natalię Kieczkę z funkcji drużynowej 273 WGZ “Warszawskie Syrenki”. Dziękuję Ci Natalio za zaangażowanie jakie włożyłaś w prowadzenie gromady.

13.1. W związku ze zrealizowaniem próby na stopień HR, zamykam próbę i przyznaję stopień Harcerki Rzeczypospolitej druhnie pwd. Patrycji Hawryluk.