Rozkaz L.5/2017 z dnia 26 marca 2017 r.

Warszawa, 26 marca 2017r.

Komendant Hufca ZHP
Warszawa Praga Północ
im. Wigierczyków

Rozkaz L. 05/2017

1. Zarządzenia i informacje

1.1. Zarządzenia
1.1.1. Zgodnie z par. 50 pkt. 1. pkkt. 2. statutu ZHP, zwołuję na dzień 22-04-2017r. Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków, w celu wyboru Komendanta oraz Komendy Hufca.

1.2. Informacje
1.2.1. Informuję, że Komendantka Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków złożyła rezygnację z pełnionej funkcji ze skutkiem na dzień 22 kwietnia 2017 r.
1.2.2. Informuję o decyzji nr 4 z dnia 26 marca 2017r. Komendantki i Skarbnika Hufca ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków w sprawie dodatkowej składki członkowskiej zadaniowej dla przedsięwzięć hufcowych.

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Na wniosek zainteresowanej oraz ustaleń, zwalniam phm. Magdalenę Świętochowską z funkcji pełnomocnika komendanta hufca ds. Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej. Magda, bardzo Ci dziękuję za pełnioną służbę, pomoc oraz wsparcie jakim służyłaś, zarówno mnie jak i organizatorom w ramach akcji HALiZ.

2.2. Mianowania w komendzie hufca
2.2.1. Mianuję z dniem 22 marca 2017r. druhnę hm. Ewę Sidor na zastępcę przewodniczącego hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich.

2.3. Powołanie i rozwiązanie sztabów, komisji, komend kursów
2.3.1. Powołuję z dniem 22 marca 2017r. Komendę Kursu Zastępowych „Tropem puszczy” w składzie:
- pwd. Marta Łopacińska - komendant szkolenia
- pwd. Mateusz Wnuk
- pwd. Zuzanna Waniek
- pwd. Maciej Tracz
- dh. Agata Marczyk

2.3.2. Powołuję Komendę Kursu Drużynowych Harcerskich "Missouri" w składzie:
- phm. Elżbieta Sendecka (BOKK/967/2017) - komendant szkolenia
- phm. Wawrzyniec Wojszko-Kołodyński
- pwd. Kamila Wesołowska
- pwd. Bartosz Romaniuk

3. Gromady, drużyny

3.1. Nadanie imion, nazw, sztandarów
3.1.1. Zmieniam nazwę 73 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej „Czartak” na 73 Warszawską Wodną Drużynę Harcerską „Czartak”.

3.2.1. Na wniosek drużynowej rozwiązuję gromadę 73 WGZ „Skierki”. Członkom drużyny zalecam przejście do innych jednostek pionu zuchowego w Hufcu ZHP Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków, w tym do 84 WGZ „Akademia Pana Kleksa”.

3.3.1. Zwalniam druhnę przewodniczkę Sylwię Celińską z funkcji drużynowej 73 Warszawskiej Gromady Zuchowej “Skierki”.
Sylwia, dziękuję Ci za wspaniałe zuchowanie, za oddanie gromadzie i radość jaką przekazywałaś zuchom.

10. Wystąpienia instruktorów, skreślenia z listy członków, ustanie członkostwa

10.1. Podaję do wiadomości, że zgodnie z §24 pkt. 4 ustało członkostwo w ZHP:
1. pwd. Aleksandra Barcz
2. pwd. Sylwia Celińska
3. hm. Magdalena Dąbrowska
4. pwd. Paulina Jaczyńska
5. pwd. Ewa Kalinowska
6. pwd. Michał Karwowski
7. phm. Michał Kazem – Bek
8. pwd. Monika Kędzierska (z d. Gomoła)
9. pwd. Olga Mijakowska
10. pwd. Bartosz Miszewski
11. pwd. Martyna Morawska
12. pwd. Grzegorz Nowak
13. pwd. Aleksandra Owczarek
14. phm. Weronika Szatkowska
15. phm. Anna Świerczyńska
16. pwd. Marcin Świerczyński
17. pwd. Dorota Tarkowska (z d. Andrasiak)
18. pwd. Ewa Tomszys
19. pwd. Bartłomiej Wróbel
20. pwd. Jakub Wróblewski
21. hm. Marta Wrzosek
22. pwd. Weronika Wyszomierska
23. pwd. Jakub Żychowicz
W kwestii wyjaśnień proszę kontaktować się z Szefem Biura Hufca - pwd. Maciejem Traczem.

12. Pochwały, wyróżnienia, nagrody

12.1. ​Na wniosek komendantki zimowiska, w ramach HAZ 2017, phm. Elżbiety Sendeckiej udzielam pochwały ​pwd. Marii Ramus za zaangażowanie i rzadko spotykany profesjonalizm podczas organizacji samodzielnego zimowiska drużyny 71 WDH "Adsum".

13.1. Informuję, że stosownie do § 51 Statutu ZHP w Zjeździe hufca z głosem decydującym biorą udział członkowie ZHP pełniący funkcje instruktorskie, mający przydział służbowy do tego hufca i opłaconą podstawową składkę członkowską. Z uwagi na zaległości w opłaceniu podstawowej składki instruktorskiej niemożliwym było uwzględnienie na liście uczestników Zjazdu z głosem decydującym wielu członków Hufca pełniących funkcje instruktorskie.

13.2. Wnioski w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników Zjazdu z głosem decydującym należy zgłaszać do Komendantki Hufca za pośrednictwem hm. Witolda Pietrusiewicza. Mając na uwadze powyższe zaleca się przesłanie ww. wniosków za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jednocześnie, w przypadku wniosków o uzupełnienie listy uczestników Zjazdu z głosem decydującym, proszę o dołączenie do wniosku potwierdzenia opłacenia podstawowej składki członkowskiej za pierwszy kwartał 2017r. oraz informacji o numerze i dacie wydania rozkazu powołującego daną osobę na aktualnie pełnioną funkcję instruktorską.

Ostatnio zmieniany niedziela, 26 marzec 2017 19:48

Pobierz załącznik: