Rozkaz L. 14/2017 z dnia 30 września 2017 r.

Warszawa, 30 września 2017 r.

Rozkaz L.14/2017

1. Zarządzenia i informacje

1.1. Informacje

1.1.1. Informuję, że w związku z nieopłaceniem składki członkowskiej do dnia 20 września 2017 r. członkostwo utracili:

¾     pwd. Aleksandra Barcz,

¾     pwd. Alicja Lewandowska,

¾     pwd. Emilia Łacińska,

¾     hm. Bogusława Miłko,

¾     hm. Tomasz Miłko,

¾     pwd. Weronika Wyszomierska,

¾     pwd. Łukasz Żmijewski,

¾     pwd. Jakub Żychowicz.

1.1.2. W związku z uregulowaniem składki członkowskiej przez osoby wskazane w pkt 1.1.1 powyżej, informuję, o przywróceniu ich członkostwa w ZHP.

1.1.3. Przywracam osobom wskazanym w pkt 1.1.1 powyżej dotychczas pełnione funkcje (nie pochodzące z wyboru) z ważnością od dnia 29 września 2017 r.

1.1.4. Mianuję hm. Sławomira Kunickiego członkiem Zespołu historycznego Hufca z ważnością od dnia 29 września 2017 r.

/-/ hm. Przemysław Łaciński

Ostatnio zmieniany niedziela, 05 listopad 2017 10:51