Rozkaz L.2/2018 z dnia 13 kwietnia 2018 r.

Warszawa, 13 kwietnia 2018 r.

Rozkaz L.2/2018

2.1. Zwolnienia w komendzie hufca
2.1.1. Zwalniam z funkcji Zastępczyni Przewodniczącego Komisji Stopni Instruktorskich hm. Ewę Sidor.
Dziękuję Ci Ewo za nieoceniony wkład w działanie komisji i dobrą współpracę.

2.2. Mianowania w komendzie hufca
2.2.1. Powołuję phm. Barbarę Karaśkiewicz w skład Komisji Stopni Instruktorskich Hufca.
2.2.2. Powołuję phm. Weronikę Szatkowską w skład Komisji Stopni Instruktorskich Hufca.

3. Gromady, drużyny

3.3.1. Zwalniam z funkcji drużynowej 17 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej „Orlęta” pwd. Paulinę Krzemińską.
3.3.2. Mianuję na funkcję drużynowego 17 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej „Orlęta” pwd. Adama Burdow-Gołoś.

7. Mianowania instruktorów

7.1. Zamknięcia próby na stopień przewodnika/przewodniczki
7.1.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 4 kwietnia 2018 r. zamykam próbę na stopień przewodniczki z wynikiem negatywnym druhnom:
- Katarzynie Hoffmann (Szczep 71 WDHiGZ, 71 WGZ „Strażnicy Kraczaru”) - opiekun phm. Jacek Wawrzyniec Wojszko-Kołodyński.
- Magdalenie Kubowicz (WDW „Trzask”) - opiekun hm. Michał Cyrkunowicz.

7.2. Otwarcie próby na stopień przewodnika/przewodniczki
7.2.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 4 kwietnia 2018 r. otwieram próbę na stopień przewodnika/przewodniczki druhnom i druhom:
- pion. Julii Jarosz (Szczep 72 WDHiGZ „Ostoja”, 72 WDH „Knieja” im. Kompanii Maciek) - opiekunka phm. Aleksandra Owczarek,
- Annie Kilen (Szczep 72 WDHiGZ „Ostoja”, 72 WDHS „Tundra”) - opiekun phm. Bartosz Romaniuk,
- HO Jackowi Włodarskiemu (Harcerski Ośrodek Techniki i Modelarstwa) - opiekun hm. Krzysztof Najberg.
7.2.2. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 11 kwietnia 2018 r. otwieram próbę na stopień przewodnika/przewodniczki druhnom i druhom:
- Martynie Gadomskiej HR (Szczep 84 WDHiGZ „Knieja”) - opiekun phm. Piotr Jaskółowski,
- Agacie Marczyk (WWDH „Głębia”) - opiekunka phm. Weronika Szatkowska,
- Maksowi Walewskiemu (HWDW „Bojkot”) - opiekunka phm. Weronika Szatkowska.

7.3. Zamknięcia próby na stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni
7.3.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 4 kwietnia 2018 r. zamykam próbę i przyznaję stopień podharcmistrzyni druhnom:
- pwd. Alicji Lewandowskiej (Szczep 72 WDHiGZ „Ostoja”, 72 WGZ „Wiewiórczy Szlak”) - opiekun hm. Przemysław Łaciński HR,
- pwd. Barbarze Murdzy HR (Szczep 73 WDHiGZ „Grot”) - opiekun hm. Przemysław Łaciński HR.
7.3.2. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 4 kwietnia 2018 r. zamykam próbę na stopień podharcmistrzyni z wynikiem negatywnym pwd. Weronice Wyszomierskiej (Szczep 84 WDHiGZ „Knieja”) - opiekun hm. Michał Cyrkunowicz HR.

7.4. Otwarcia próby na stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni
7.4.1. Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 11 kwietnia 2018 r. otwieram próbę na stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni druhnom i druhom:
- pwd. Ewie Kalinowskiej HO (73 WWDH „Czartak”) - opiekun hm. Piotr Nasiadko,
- pwd. Maciejowi Traczowi HO (Szczep 205 WDHiGZ im. gen. Mariusza Zaruskiego i WWDW „Głębia”) - opiekunka hm. Katarzyna Krzak.

9. Przydział służbowy

9.2. Zmiana przydziału służbowego
9.2.1. Informuję o zmianie przydziału służbowego pwd. Beaty Ryjewskiej z Hufca Warszawa Praga Północ do Hufca Ziemi Słupskiej od dnia 26 lutego 2018 r.

13.1. Informuję, że opiekunem 84 WDH „Ruwenzori” jest Jakub Przybysz.

13.2. Informuję, że w związku z nieopłaceniem składki członkowskiej członkostwo utracili:
- pwd. Aneta Budziszewska,
- pwd. Sylwia Celińska,
- pwd. Katarzyna Hoffmann,
- pwd. Aleksandra Szydlik,
- pwd. Jakub Żychowicz,
- pwd. Emilia Skrzypińska,
- pwd. Konrad Czapliński,
- pwd. Katarzyna Karaśkiewicz,
- pwd. Ewelina Nasiadko,
- pwd. Jakub Raczko,
- phm. Michał Kazem – Bek,
- phm. Magdalena Mędrzycka,
- phm. Dorota Nasiadko,
- hm. Piotr Nasiadko,
- hm. Maciej Czapski,
- Aleksandra Jumerow,
- Iga Łukaszewicz.

13.3. Na wniosek zainteresowanego informuję o skreśleniu z listy członków ZHP hm. Sławomira Postka.

13.4. Na wniosek Kapituły Stopni Wędrowniczych Hufca "Per aspera ad astra” otwieram próbę stopień Harcerki Rzeczypospolitej dh. Idze Łukaszewicz.

13.5. W imieniu swoim i hm. Ewy Sidor udzielam pochwały hm. Witoldowi Pietrusiewiczowi za wytrwałą służbę na funkcji Przewodniczącego KSI. Witku Twoja postawa i zaangażowanie w wymierny sposób pozwalają na rozwój instruktorów w naszym Hufcu. Dziękujemy!

/-/ hm. Przemysław Łaciński

Ostatnio zmieniany niedziela, 15 kwiecień 2018 19:11